Dnes je Sobota 18. januára 2020. Meniny má , zajtra .

  · Inzercia

  Na východnom Slovensku si v závislosti od vášho dosahu a pokrytia môžete zvoliť zo štyroch regiónoch pokrývajúcich rodinné domy v mestách a obciach: región Košice 46.000 výtlačkov a regióny Zemplín, Prešov, Tatry po 38.000 výtlačkov. Spolu na východnom Slovensku je možné sa prezentovať v 160.000 výtlačkov. Podrobné distribučné mapy na stiahnutie nájdete pod podrobnými informáciami pre jednotlivé regióny.


  Cenu inzercie vám vykalkulujú a dohodnú sa s vami naši predajcovia v Košiciach a Prešove. Dávame prednosť osobným stretnutiam so zákazníkmi v ich priestoroch, čo nám lepšie pomáha pochopiť ich produkty, služby a celkovú marketingovú filozofiu. Tým vám vieme lepšie a na mieru pripraviť prezentáciu vo Vilkách.


  V súčasnosti pracujeme aj na online projekte pod záštitou našej centrály v Nitre - www.mojaNitra.sk, ktorá už pár rokov úspešne prevádzkuje online marketingové nástroje a to web, facebook a mobilnú aplikáciu prostredníctvom ktorých prináša pre obyvateľov Nitry aktuálne informácie zo života Nitry v celom celospoločenskom spektre (všeobecné informácie, mesto, kultúra, šport, firmy a pod.). Heslo 'Tu žijem, pracujem a zabávam sa'. Veľmi výstižne charakterizuje informačné zameranie tohto projektu. Podľa toho vzoru aktívne pracujeme na projekte www.mojeKosice.sk. Našim cieľom je postupne pripojiť a ďalšie mestá na Východnom Slovensku a tak sa stať súčasťou pripravovanej celoslovenskej siete.


  Mapa Východ

  Všetky práva vyhradené © 2017 - Môj Východ s. r. o.

  Košice: 0907 923 374 - Prešov: 0918 370 746, info@vilka.sk